Ádám Miksáné

First name: Ádám

Last name: Miksáné

Maiden name: Reinitz Karolina

Birth date: 2016-02-03

Birth place:

Residence:

Death date: 2016-02-03

Death place:

Kisecseti kereskedő.

Reinitz Simon és Berger Katalin leánya.

Deportálták, valószínűleg Auschwitzban halt meg.

Következő bejegyzés

Adelberg Jenő