Kapcsolat

Címünk

Holokauszt Emlékközpont
1094 Budapest, Páva u. 39.

Számlázási cím:

Holocaust Dokumentációs Központ
és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
1094 Budapest, Páva u. 39.

Megközelítés:

4-6-os villamos – Corvin-negyed megálló
3-as Metro – Corvin-negyed megálló
51-51A villamos – Bokréta utca megálló

Térkép

Általános információért a +36-1 455 3333 telefonszámon hívhat bennünket, illetve küldhet levelet központi e-mail címünkre: info@hdke.hu és fax számunkra: +36-1 455 3329

Igazgatóság

Dr. Zima András
tel:  +36 1 455 3320,
+36 1 455 3326
E-mail: zima.andras@hdke.hu

Igazgatói titkárság

Gyűjtemény, Áldozatok fala

gyujtemeny@hdke.hu, nevek@hdke.hu, tel: +36 1 455 33 93

Jakab Attila, történész
E-mail: ajakab@hdke.hu
tel: +36 1 455 3397

Lénárt András, történész
E-mail: alenart@hdke.hu
tel: +36 1 455 3397

Dr. Nagy Péter, történész
E-mail: pnagy@hdke.hu
tel: +36 1 455 3397

Biró Hajnalka, muzeológus, nevek
munkatárs
E-mail: biro.hajnalka@hdke.hu
tel: +36 1 455 3393

B. dr. Kádár Zsuzsanna, történész-levéltáros
E-mail: zskadar@hdke.hu
tel: +36 1 455 3393

Benedek Nóra, muzeológus, történész
E-mail: nbenedek@hdke.hu
tel: +36 1 455 3393

Németh Edit Linda, történész
E-mail: enemeth@hdke.hu
Tel: +36 1 455 3393

Hörcher Eszter, művészettörténész, nevek munkatárs
E-mail: horcher.eszter@hdke.hu
tel: +36 1 455 3393

Vojcsik Márta Johanna, történész
E-mail: jvojcsik@hdke.hu
tel: +36 1 455 3393

Beke Zsolt, szociológus
E-mail: zsbeke@hdke.hu
Tel: +36 1 455 3397

Dr. Ádám István Pál, történész
E-mail: iadam@hdke.hu
Tel: +361 455 3397

Nagy Adél, történész-muzeológus, nevek munkatárs
E-mail: nagy.adel@hdke.hu
tel: +36 1 455 3393

Olosz Levente, történész
E-mail: lolosz@hdke.hu
tel: +36 1 455 3328

Dr. Glässer Norbert, antropológus
E-mail: nglasser@hdke.hu
Tel: +36 1 455 3328

Könyvtár

Oktatás, múzeumpedagógia

Bittnerné Temesi Zsuzsa könyvtáros
konyvtar@hdke.hu
tel: +36 1 455 3392

Goldmann Márta, oktatási vezető
E-mail: mgoldmann@hdke.hu

Árvai Noémi, múzeumpedagógus
E-mail: narvai@hdke.hu
tel: +36 1 455 3324; +36 30 627 3613

Kommunikáció

Lengyel Levente, kommunikációs munkatárs
E-mail: llengyel@hdke.hu
tel: +36 1 455 3327

Rajnik Bence, kommunikációs munkatárs
E-mail: brajnik@hdke.hu
tel:+36 1 455 3327

Pénzügy

Adatvédelmi Tisztviselő

Dr. Kovács Ágota
E-mail: kovacs.agota@hdke.hu
tel: +36-1 455 3323

Dr. Fonyó Gyula
E-mail: adatvedelem@hdke.hu
tel: +36 20 932 9144

Informatika

Műszaki osztály

E-mail: informatika@hdke.hu
tel: +36 1 455 3325

Horváth László
E-mail: horvath.laszlo@hdke.hu
tel: +36 1 455 3329

Jegypénztár, Infopult

Biztonsági őrség

Páva utcai templomkörzet

dr. Gádor György elnök
tel: +36 1 215 8796